Menu
nul

Як повідомляє Головне управління ДФС у Сумській області сьогодні вночі на митному посту «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці ДФС митниками та працівниками ГУ УВБ в Сумській області разом із працівниками прикордонної служби виявлено майже 200 кг прихованого від митного контролю м’яса.

Порушником виявився громадянин Молдови, який вирішив підзаробити незаконним шляхом. Він сховав товар за захисною балкою та акумуляторним ящиком потягу сполученням «Кишинів-Москва».

За даним фактом працівниками Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон Україні з приховуванням вид митного контролю».

Крім того, сьогодні зранку на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС виявлено старовинні монети 1950 року виготовлення. Відносно них існують певні обмеження при переміщенні через державний кордон України.

Власник – 26 річний молодий чоловік. За даним фактом інспектором митниці було складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю». Усі предмети правопорушення вилучено.

Вартість буде встановлено додатково. Справи будуть передано до суду.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить