Menu
nul

Минулої п'ятниці у залі засідань Будинку рад під головуванням очільника Ямпільської районної ради Ольги Губар відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів та секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату Андрій Примаченко, який висвітлив питання щодо проведення призову на строкову військову службу, призов на військову службу за контрактом та відповів на чисельні запитання присутніх.

Олена Терентьєва,начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, зосередила увагу присутніх на визначенні та обговоренні спільних заходів щодо профілактики попередження злочинів, вчинення протиправних діянь стосовно пенсіонерів та осіб похилого віку, надання їм необхідної допомоги. Сказала, що з даного питання слід активізувати роботу соціальних працівників, які працюють на територіях місцевих рад.

У ході розгляду питання щодо державної політики у сфері протидії торгівлі людьми Олена Терентьєва повідомила, що в районі чотири особи отримали статус постраждалих, яким виплачено матеріальну допомогу. Ризики постраждалих людей підвищуються. Звернула увагу, що в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації визначена відповідальна особа з даного питання, до якої слід звертатися постраждалим.

На семінарі розглядалась ще низка питань.  Підводячи підсумки семінару, голова районної ради Ольга Губар акцентувала увагу очільників місцевих рад району на приведення в належний санітарний стан відповідних територій, на укладання соціальних угод з сільськогосподарськими підприємствами та інвесторами, не залишаючи поза увагою заклади соціальної сфери району.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить