Menu
nul

Прес-служба прокуратури області роз'яснює, що як вже повідомлялося раніше, 26 жовтня 2016 року місцевими мешканцями в лісі поблизу с. Соснівка Глухівського району знайдено шматок шкіри з волосяним покровом.

На даний час встановлено, що зазначені останки належать людині, волосся якої було довгим і темним із сивиною, протягом тривалого часу особа не підстригалася. У зв’язку із встановленими даними змінено кваліфікацію кримінального провадження з ч.1 ст. 248 на ч. 1 cт. 115 (з відміткою природна смерть) КК України.

Експертиза триває, найближчим часом буде з’ясовано стать людини. На даний час лише в Сумській області вважаються зниклими понад 100 осіб, тому стверджувати, що знайдені останки належать якійсь конкретній людині – безпідставно.

Окрім того, триває досудове розслідування за фактом ймовірного приховування злочину співробітниками Глухівського відділу поліції. Вже допитано два місцевих мешканця, які в лісосмузі поблизу с. Соснівка, з їх слів, виявили людський череп та кістки, допитано співробітників поліції, які заперечують цей факт, проводяться слідчі експерименти.

Досудове розслідування триває, планується допит свідків із використанням поліграфа.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить