Menu
nul

Як і обіцяло керівництво селищної ради у Ямполі , в парку, по вулиці Спасо-Преображенській, установлено 10 паркових світильників .

Матеріали, загальною вартістю 41 617 гривень, Ямпільська селищна рада закупила в ТОВ ТПК „СИГНУС” м. Харків, продукція якого відповідає всім загальноприйнятим стандартам якості і має відповідні сертифікати.

Спеціально розроблені світильники мають антивандальне виконання - виготовлені зі сталі, мають ударостійкий оптичний полікарбонат, антикорозійне покриття, а порошкова фарба на опорах не потребує регулярного фарбування.

Потужність кожного світильника 30 Вт. За будівельно-монтажні роботи, які виконало ТОВ „АТРІА ГРУП”, очолюване Нагорним В.І., селищна рада сплатила кошти в сумі 35 341 грн.

28 жовтня 2016 року на прохання селищної ради працівники філії „Ямпільський РЕМ” ПАТ „Сумиобленерго” здійснили підключення до зовнішнього освітлення світильників. Тепер мешканці громади зможуть із задоволенням проходити по алеях парку , не боячись темряви та нерівностей на доріжках.

З 01 листопада 2016 року введено в експлуатацію зовнішнє освітлення вулиць с.Прудище. У населеному пункті яке відноситься до Ямпільської селищної ради установлено 20 ліхтарів.

Згідно експертної оцінки проектної документації об’єкту „Капітальний ремонт вуличного освітлення с.Прудище” загальна вартість робіт складає 88 547 гривень

На закупівлю електрообладнання із бюджету селищної ради витрачено 45 000 гривень, підключення до електромережі вуличного освітлення 1 274 гривень, будівельно-монтажні роботи обійшлися в 15 205 гривень. За оформлення документації( виготовлення проектно-кошторисної документації, отримання експертного звіту , технічний нагляд на цьому об’єкті ) необхідно сплатити кошти в сумі 8 289 гривень

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить