Menu
nul

24 жовтня відбулась виїзна приймальня депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи у селах Княжичі та Микитівці на Ямпільщині.

Селян з Княжич цікавили питання виконання депутатом наказів, щодо зведення церкви у селі, ремонту опалювальної системи в місцевій школі, правомірності оренди сільського озера, впровадження діяльності добровільної сільської протипожежної дружини.

Разом з Княжицьким сільським головою Сергієм Кузьменком депутат обласної ради Костянтин Товстуха та голова Ямпільської районної ради Ольга Губар перевірили хід будівництва церкви в Княжичах, ремонту сільського пожежного ангару.

З директором сільської школи Ольгою Васютенко обговорили питання опалювального сезону, ремонту дверей та облаштування дошкільнят відповідними їх віку партами.

У Микитівській сільській раді Ольга Тимощенко, ветеран радівської роботи, поставила питання про ремонт шкільної будівлі у Зориному. Тут вже декілька років не вчаться школярі, та в шкільному будинку зустрічаються щороку випускники. А він потребує ремонту. Також О.Тимощенко просила переглянути графік роботи поштарів. До селян «свіжі» газети надходять з тижневим запізненням. Пропадає актуальність не тільки урядових настанов, а й телевізійних програм.

Завідувачка сільським ФАПом Лілія Дудко висловила щирі слова подяки сільському голові Олені Ігнащенко за дієву допомогу у облаштуванні приміщення, а обласному депутатові – у допомозі в придбанні необхідного медичного обладнання.

До речі, як одного з основних спонсорів сільського медичного закладу, медична сестра відзначила місцевого фермера Петра Ігнащенка. У нелегких умовах економічної конкуренції Петро Ігнащенко зміг організувати виробництво тваринницької продукції, залучив до цієї справи синів. Дає роботу сільчанам.

Підсумком виїзної приймальні стануть обопільні рішення депутата обласної ради Костянтина Товстухи та голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, котрі будуть спрямовані на задоволення вимог виборців.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить