Menu
nul

В пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу вивезенню з України предметів, які можливо становлять історичну чи культурну цінність.

Під час здійснення поглибленого огляду мікроавтобусу марки Mercedes-Benz Sprinter, яким виїжджали до Росії двоє громадян України, правоохоронці в багажному відділенні серед інших речей виявили старовинну книгу біблійного змісту та морський кортик.

Також прикордонники попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України боєприпасів. Так, в пункт пропуску «Бачівськ» для оформлення прибув транспортний засіб «Mercedes Vito», яким до Росії виїжджав громадянин Молдови.

Під час огляду автомобіля спрацювала службова собака Арчі, яка спеціально натренована на пошук зброї та боєприпасів. Тому автівку направили для проходження поглибленого огляду. Як результат, спільна прикордонно-митна оглядова група, в ящику серед інших речей, виявила декілька бойових набоїв різного калібру до пістолета та автомата.

Наразі набої, переміщення яких через кордон заборонено, вилучені встановленим порядком. Проінформовано взаємодіючі підрозділи.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить