Menu
nul

Управлінням соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації спільно з Ямпільським районним центром зайнятості організовано роботу районного центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей для забезпечення прийняття звернень з питань надання допомоги, координації та здійснення системного контролю надання допомоги органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з залученням до роботи працівника управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації.

З початку 2016 року до центру звернулося 45 осіб з різних питань, а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення твердим паливом та оформлення пільг на житлово-комунальні послуги.

Всі питання, з якими звертаються учасники антитерористичної операції, вирішуються. На даний час на обліку в управлінні соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації перебуває 100 учасників бойових дій – учасників антитерористичної операції.

Згідно законодавства України учасники антитерористичної операції мають право на санаторно- курортне оздоровлення, психологічну реабілітацію та професійну адаптацію. На даний час санаторно-курортне лікування пройшов 1 учасник антитерористичної операції. Видано направлення на психологічну реабілітацію 2 учасникам антитерористичної операції. Виявили бажання пройти професійну адаптацію 3 учасники антитерористичної операції. У районі здійснюється соціальна підтримка та надається допомога сім’ям учасників антитерористичної операції.

У 2016 році матеріальну допомогу з місцевих бюджетів отримали 19 сімей учасників антитерористичної операції на суму 52,8 тисяч гривень. Окрім цього, з районного бюджету була надана матеріальна допомога 6 учасникам антитерористичної операції, які мають нагороди та відзнаки за участь в антитерористичній операції, до 25 річниці незалежності України на загальну суму 6,0 тисяч гривень. У 2016 році з районного бюджету виділені кошти на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції у пришкільних, мовних та профільних таборах на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району. Всього оздоровлено 30 дітей.

У позаміському оздоровчому таборі імені Кості Яніна за рахунок коштів обласного та районного бюджетів оздоровлено 7 дітей, у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку Херсонської області «ім. Ю.О. Гагаріна» відпочинковими послугами охоплена 1 дитина.

Питання щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей відповідно до законодавства знаходиться на постійному контролі. На даний час 6 учасників бойових дій – учасників антитерористичної операції перебувають на квартирному обліку.

Ямпільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечується надання послуг учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей за принципом «єдиного вікна».

З метою отримання консультацій з різних питань учасники антитерористичної операції можуть звертатися до районного центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, який знаходиться в управлінні соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації за адресою смт. Ямпіль, вул. Спасо-Преображенська, буд. 48, кабінет № 4 або за телефоном 2-17-25.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить