Menu
nul

Учора в пунктах пропуску «Катеринівка» та «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили автомобілі Cadillac та Renault з ознаками знищення номерів шасі та кузова відповідно.

Оглядаючи автомобіль Cadillac Escalade 2011 року випуску, яким в’їжджав до України громадянин Молдови, прикордонним нарядом було виявлено ознаки можливого часткового знищення номеру шасі. Що стосується мікроавтобусу марки Renault Master 1999 року випуску, на якому виїжджав до Росії наш співвітчизник, то охоронцями кордону виявлено ознаки можливого знищення ідентифікаційного номеру кузова.

Наразі обидва транспортні засоби вилучені встановленим порядком та передані компетентним правоохоронним органам для проведення відповідних подальших перевірок. До Глухівського відділу поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.

Учора військовослужбовці відділу «Краснопілля» Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої рогатої худоби.

Прикордонний наряд неподалік від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля затримав двох громадян України, які намагалися здійснити незаконне перетинання державного кордону поза пунктом пропуску та переправити на територію Росії чотири голови великої рогатої худоби.

Наразі на порушників складені протоколи про вчинене ними адміністративного правопорушення. Велику рогату худобу встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить