Menu
nul

Сумський прикордонний загін інформує про можливе тимчасове накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску

Сумський прикордонний загін інформує про можливе тимчасове накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску для автомобільного сполучення, які функціонують на території Сумської області, а саме: «Велика Писарівка» (Україна) – Грайворон (Росія); «Покровка» (Україна) – «Колотилівка» (Росія); «Юнаківка» (Україна) – «Суджа» (Росія); «Рижівка» (Україна) – «Тьоткіно» (Росія); «Катеринівка» (Україна) – «Крупець» (Росія); «Бачівськ» (Україна) – «Троєбортне» (Росія).

Тимчасові незручності можливі в період з 18:00 до 23:00 16 серпня 2016 року. За повідомленням російської сторони, у вказаний період буде збільшено час на оформлення транспортних засобів у зв’язку з проведенням технічного обслуговування митного серверного обладнання у російських пунктах пропуску.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82, або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить