Menu
nul

На Сумщині українець намагався перемістити через кордон вантаж м'ясо-молочної продукції

Сумський прикордонний загін продовжує комплекс заходів щодо протидії протиправній діяльності на державному кордоні. Одним із загрозливих напрямків на сьогодні залишається ділянка кордону у Великописарівському районі, де прикордонники вдруге за останню добу попередили спробу незаконного переміщення через держрубіж товарів народного споживання.

Так, у ході реалізації завчасно отриманої оперативними співробітниками Держприкордонслужби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд в безпосередній близькості від кордону на напрямку між українським населеним пунктом Олександрівка та російським Заріччя-2, на березі р. Ворскла затримав нашого співвітчизника, який намагався незаконно перемістити до сусідньої Росії пакунки з вмістом м’ясо-молочної продукції.

Наразі продукція доставлена до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде передана працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 16-річного правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали.

Слід зазначити, що всього з початку року на ділянці відповідальності відділу «Велика Писарівка» прикордонниками припинено 16 випадків незаконного переміщення через кордон товарів та вантажів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить