Menu
nul

За повідомленням Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації з 13 по 17 червні в області будуть проведені командно-штабні навчання

У ході навчання будуть відпрацьовані дії органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Серед об’єктів та завдань, обраних для проведення навчань, визначено, зокрема ПАТ «Сумихімпром». На площах підприємства проведуть локалізацію та ліквідацію умовної пожежі та хімічного зараження на небезпечному об’єкті. До ліквідації «аварії» будуть залучені сили Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби, управління Нацполіції у Сумській області, управління ДСНС в області.

У рамках навчання перевірена та приведена у підвищену готовність система управління, оповіщення і зв’язку області, підготовлені пересувні пункти управління та будуть проведені радіо тренування, інші тренувальні заходи.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить