Menu
nul

Голова облдержадміністрації обговорив з начальником Східного оперативно-територіального об’єднання генерал-майором Юрієм ЛЕБЕДЕМ питання посилення обороноздатності області

За словами Миколи Клочка, відродження та увага до Нацгвардії з боку держави та місцевої влади свідчить, що в нас єдині і незмінні пріоритети – забезпечення правопорядку та обороноздатності країни. Адже в умовах викликів часу підрозділи Нацгвардії стали невід’ємною частиною гарантування миру та спокою на території Сумщини», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Окремо Микола Клочко наголосив на необхідності розширення військової частини 3051, оскільки обласний центр розташовується в безпосередній близькості до кордону з країною-агресором. «З огляду на це необхідно збільшити увагу до Сумської області з боку Нацгвардії. Адже наша область потребує укріплення кордонів та посилення присутності військових формувань», – зазначив керманич області.

Генерал-майор Юрій ЛЕБІДЬ озвучив позицію командування Нацгвардії, яке зацікавлене у підсиленні частини. Але для цього має бути головна передумова – територія та належна інфраструктура. Тож шукатимуть можливі шляхи вирішення питання за рахунок співфінансування з місцевих та державного бюджетів. Зокрема в обласній Комплексній програмі «Правопорядок» на 2016-2010 роки передбачено кошти на проведення ремонтних робіт приміщень військової частини 3051.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить