Menu
nul

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону Центрального регіону України спільно з оперативними працівниками відділу внутрішньої безпеки по Сумському прикордонному загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Головного управління Національної поліції в Сумській області затримано військовослужбовців вказаного прикордонного загону за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні-квітні 2016 року корупціонери вимагали від ряду іноземних громадян грошові кошти за проставлену відмітку в паспорті про перетин державного кордону України у пункті пропуску «Катеринівка».

23.04.2016 останніх затримано під час одержання від громадянина Російської Федерації неправомірної вигоди у розмірі 13 500 російських рублів за відмітку в паспорті про перетин державного кордону.

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, зокрема 24.04.2016 злочинцям повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, до суду подані клопотання про обрання вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та арешту тимчасово вилученого майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

www.gp.gov.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить