Menu
nul

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 62 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж загинуло 4 людини.

Вогнем знищено та пошкоджено 12 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки. Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 44 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів.

Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму більше 2 млн. 800 тис. грн. Піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкоджено 18 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області. Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, яка постає навесні - це пожежі у природних екосистемах, які щорічно завдають значних матеріальних втрат, несуть шкоду навколишньому середовищу та можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до загорянь газо та нафтопроводів. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах. При виявленні ознак пожежі у екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку "101".

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить