Menu
nul

Сьогодні прийняв участь у засіданні комісії з відбору проєктів природоохоронних заходів для наступного фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2021р.Відстоював звернення голови Знобь-Новгородської ОТГ, який звернувся до нашої команди ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" про допомогу у вірішені питання реконструкції водоскидної споруди водосховища в с.Голубівка Зноб-Новгородської ОТГ Шосткинського району. Дану реконструкцію було розпочато минулого року та не закінчено, тому для керівництва громади та місцевих мешканців  дуже важливо  аби даний ремонт було закінчено якнайшвидше. Загальна вартість реконструкції складає - 1 909 997,00 грн., з яких співфінансування - 256 559,19 грн.

При обговоренні даного питання наголосив на важливості фінансування та закінченні розпочатої реконструкції, консолідованою більшістю голосів дане питання було підтримано та внесено в план робіт на 2021р., тому впевнений, що цьогоріч весь обсяг робіт буде виконано.  

Дякую членам комісії та організаторам за плідну співпрацю, впевнений,що  спільними зусиллями команди народного депутата України Ігоря Молотка на Сумщині, Сумської ОДА та активними громадянами буде побудовано краще майбутнє на рідній землі.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить