Menu
nul

З пропозицією наповнення обласного бюджету за рахунок ефективної діяльності комерційних комунальних підприємств Сумської обласної ради звернувся депутат Костянтин Товстуха до голови обласної ради.

"Шановний голово, хочу зазначити, що бюджет області на 2021 дуже складний, потреб багато а доходів не вистачає.

Командою ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» опрацьовано питання, щодо наповнення обласного бюджету. Хочу зазначити, що ми маємо резерви наповнення.Це стосується діяльності комерційних комунальних підприємств Сумської обласної ради, які згідно статутів підприємств повинні працювати прибутково та наповнювати бюджет області, за рахунок чого фінансуватимуться програми розвитку області, а не бути «приватним бізнесом» деяких керівників.

Депутатська фракція «ЗА МАЙБУТНЄ» в Сумській обласній раді звертається до Вас опрацювати цей напрямок, провести незалежний аудит діяльності комунальних підприємств , заслухати звіти керівників комунальних підприємств та управління майном Сумської обласної ради.

Прийняти рішучі дії, щодо виправлення ситуації та знайти шляхи наповнення бюджету за рахунок прозорої діяльності комерційних комунальних підприємств Сумської обласної ради, якщо буде потрібно ми готові делегувати фахівців нашої команди для участі в даному процесі.

До бюджету області багато питань, він не збалансований, але депутатська фракція «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримає запропонований проект бюджету на 2021 рік. Дякую."

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить