Menu
nul

 

Разом з Тетяною Сизон прийняли участь у засіданні бюджетної комісії Сумськоі обласної Ради. На порядку денному розглядалось важливе питання, щодо життєдіяльності області - бюджет на 2021 рік. Охарактеризую одним словом - це відверто бюджет «ВИЖИВАННЯ».На розвиток області заплановано НУЛЬ ....

Впевнений в тому, що ми маємо резерви наповнення обласного бюджету за рахунок належного функціонування комунальних підприємств обласної ради, комерційні комунальні підприємства повинні працювати ПРОЗОРО та ПРИБУТКОВО, наповнювати обласний бюджет, за рахунок чого фінансуватимуться необхідні програми нашоі області.

Депутатська фракція ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» запропонувала голові бюджетної комісії створити робочу групу з залученням необхідних фахівців, депутатів СОР та провести незалежний аудит діяльності комунальних підприємств та управління майном СОР, оптимізувати зайві витрати, як приклад за наявною інформацією утримання управління майном СОР у 2020 складає близько 12 млн.грн. на 19 осіб.

 

Ми маємо бути відповідальними та працювати на розвиток області. Зверніть увагу: У 2021 році на Сумський обласний онкодиспансер передбачено НУЛЬ гривень - а це здоров’я та життя багатьох мешканців нашої області.

На інсулін, який життєво необхідний хворим людям на діабет, закладено коштів тільки на півроку.

На протязі 2019-2020 років планувалося придбання та встановлення лінійного прискорювача для Сумського обласного онкодиспансеру, але цей процес не було реалізовано, тому фракція ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» буде наполягати реалізувати започаткований проект у 2021 році, що значно покращить якість надання медичної допомоги онкохворим мешканцям нашої області.

До бюджету області дуже багато питань - він не збалансований !!! Ми мусимо розуміти реальні проблеми людей і їх вимоги !!!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить