Menu
nul

Днями, вперше на Ямпільщині, відбулась презентація книги нашого славетного земляка, уродженця с.Орлівка Петра Товстухи. Захід відбувся в смт Свеса. На святі був присутній депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, який мав нагоду привітати талановитих дітлахів.

"Велика честь привітати та побувати на презентації літературно-мистецького альманаху творчої молоді "СТЕЖКАМИ ДО МРІЙ", ініціатором та ідейним натхненником якого виступив глухівчанин Петро Володимирович Товстуха, мій земляк, український митець, поет, член Спілки письменників України. До цієї збірки ввійшли найкращі твори дітей Глухівщини та Ямпільщини, з населених пунктів: с.Усок,с.Орлівка,смт Ямпіль,смт Свесса, які вперше прочитали свої вірші на «Фестивалі талантів», що відбувся в Глухові у березні цього року", - зазначив К.Товстуха.

Побажав успіхів, професійного росту та успішного МАЙБУТНЬОГО !!!   Безперечно, неймовірно цікавий і дуже необхідний нашому суспільству задум, адже це перший альманах, у якому друкуються саме діти Глухівщини та Ямпільщини. Тому, з великим задоволенням К.Товстуха долучився до організації заходу в Глухові та в смт Свесса, виступив одним із спонсорів видавництва книги, його проведення та було надано солодкі подарунки дітям, які надали давні друзі з м.Києва: пані Раіса,  керівник всеукраїнського БФ "Жінки за вільну Україну" та представник на Ямпільщині Тетяна Гончарова.

Костянтин Товстуха щиро подякував всім причетним до гарного заходу.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить