Menu
nul

 

 

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Під час депутатської діяльності приймав участь у засіданнях обласної ради, проводив прийоми громадян, працював в окрузі.

На виконання депутатських повноважень виділялися кошти, які були направлені на підтримку та розвиток освітньої та медичної галузі, культурної сфери, житлово-комунального господарства, на лікування. На території Свеської селищної ради встановлено шість дитячих майданчиків, відремонтовано кабінет сімейного лікаря, ініційовано ремонт стоматологічного кабінету та оновлення стоматологічної установки, придбано спеціальне обладнання для стоматологічного кабінету, придбано бензо-генератор, закуплено дитячі стільці для ДНЗ «Берізка», посуд, постільна білизна, меблі, спільно з Свеською селищною радою відремонтована автобусна зупинка. Для Свеського комунального закладу «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» придбано комп’ютер, а для «Свеського психоневрологічного інтернату» - холодильне обладнання. Для Воздвиженського, Орлівського, Шатрищенського, Степненського та Княжицького НВК, Усоцької, Імшанської, Марчихинобудської, Свеської та Ямпільської загальноосвітніх шкіл придбані комп’ютерне обладнання, LCD телевізори, спортивний інвентар, електрична плита, двигун, лінолеум, акустичної системи. Для Свеського, Паліївського, Орлівського, Грем’яцького будинків культури придбано матеріали для проведення поточного ремонту. Микитівський ФАП оновився камерою ультрафіолета для зберігання стерильного матеріалу «Стандарт» та новими дверима. Художні колективи Ямпільського районного центру культури і дозвілля змогли, за виділені кошти, придбати сценічні костюми, частково відшкодовано витрати для участі команди КВН «Гарні діти» у ХХI Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «Жар-птиця». На території Ямполя встановлено п’ять дитячих майданчиків. Для жителів Дружбівської ОТГ придбано п’ять дитячих майданчиків, для Дружбівських шкіл – бойлер та принтер , а для дитячого садочку «Сонечко» - постільна білизна . Також частина коштів розподілялась для надання мешканцям Ямпільського району матеріальної допомоги. Безкоштовно надавалися ліки Ямпільській ЦРЛ.

Нарешті в Ямпільській громаді вдалося вирішити питання ремонту шлюзу №6 на річці Івотка, який буде проведений за кошти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, а матеріали, які необхідні для проведення ремонту, будуть придбані за кошти бюджету Ямпільського району. Важливим питанням для жителів Свеси було недопущення закриття лікарні на території селища, у зв’язку з недостатністю фінансування на утримання закладу та збереження пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в смт Свеса Ямпільського району ( швидка медична допомога). Спільними зусиллями питання вирішено.

Питання ремонту доріг Ямпільщини, зокрема дільниці Дорошівка – Дружба, опрацьовується та перебуває на контролі керівництва Сумської області та народного депутата Ігоря Молотка. Постійно проводилася активна робота з виборцями по територіальному виборчому округу, де я був обраний депутатом (зустрічі з виборцями, особистий прийом громадян, участь у заходах, зустрічі з трудовими колективами).

За звітній період мною були розглянуті звернення громадян, які опрацьовані та направлені за належністю до відповідних посадових осіб для розгляду по суті в межах компетенції, внесено депутатськи запити. Одним з найболючіших питань для громади Ямпільського району є стан доріг, яке, нащастя, в 2020 році почало вирішуватися. Вважаю, що наступним кроком, необхідно забезпечити ремонт доріг, які з’єднують населені пункти з центром громади в новостворених ОТГ та організувати доступне транспортне сполучення! Намагаюсь робити все від мене залежне заради успішного МАЙБУТНЬОГО мого рідного краю, де я народився та виріс. Однією з моїх найзаповітніших мрій є відродження славетної Ямпільщини, де проживали мої діди та прадіди. Тому закликаю всіх небайдужих земляків об’єднуватися задля її процвітання. Разом ми сила! Завжди налаштований на конструктивне спілкування з представниками органів державної влади, головами рад та депутатів різних рівнів з метою вирішення питань на благо виборців. В разі мого обрання 25 жовтня 2020 року депутатом Сумської обласної ради зобов’язуюсь і надалі працювати на благо виборців для успішного МАЙБУТНЬОГО.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить