Menu
nul

На початку тижня лідером політичної партії на Сумщині «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігорем Молотком було проведено ряд зустрічей з виборцями на півночі Сумської області. В результаті реформи децентралізації Ямпільський, Середино-Будський, Глухівський ввійдуть до Шосткинського району, де народився, постійно проживає Ігор Федорович та докладає всі зусилля для розвитку рідного регіону.

За час перебування у статусі народного депутата на території округу, за сприянням Ігоря Молотка, значно оновлено дорожнє покриття. Під час зустрічі з жителями Ямпільщини головним питанням, яке турбує населення, це відсутність якісних доріг на території району. Саме цей напрямок є пріоритетним у діяльності народного депутата. Жителі Ямпільщини на власні очі могли переконатися, як вдало була відремонтована багатостраждальна дорога Ямпіль-Шостка. Також було озвучено проблеми в медичній та освітніх галузях, водопостачання та водовідведення, збереження ФАПів в селах, відновлення очисних споруд.

До виступу було запрошено депутата Сумської обласної ради, радника голови Сумської обласної адміністрації Костянтина Товстуху, який проінформував виборців, що ряд озвучених проблемних питань вже вирішується:

«Нарешті в Ямпільській громаді вдалося вирішити питання ремонту шлюзу №6 на річці Івотка, який буде проведений за кошти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, а матеріали, які необхідні для проведення ремонту, будуть придбані за кошти бюджету Ямпільського району. Важливим питанням для жителів Свеси було недопущення закриття лікарні на території селища, у зв’язку з недостатністю фінансування на утримання закладу та збереження пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в смт Свеса Ямпільського району ( швидка медична допомога). Спільними зусиллями питання також вирішено. Та більш того, відремонтовано кабінети сімейного лікаря, стоматолога та придбано нове обладнання. Проблематичні питання щодо водопостачання, водовідведення та очисних споруд розглядалося на рівні Сумської обласної державної адміністрації, було проведено виїзні наради з цього питання.

 «Для результативності депутатської діяльності необхідна злагоджена співпраця депутатів всіх рівнів, тому просимо підтримати саме політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» та її кандидатів до рад різних рівнів!»- наголосили народний депутат ІГОР МОЛОТОК та депутат Сумської обласної ради КОСТЯНТИН ТОВСТУХА

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить