Menu
nul

Працівники ТОВ «АМК РЕМ-БУД» провели ремонт ділянки дороги від стадіону школи №2 до перехрестя в центрі селища. Щоб встигнути повністю відновити дорожнє покриття перед школою до 1 вересня, у вихідні дні роботи тривали до третьої години ночі і були завершені лише вчора у другій половині дня. Дорожники встигли нанести і розмітку пішохідних переходів. Тож вже сьогодні,вперше за 20 років, діти пішли до школи новою безпечною дорогою. Крім того, зараз дорожні служби розпочали роботи на відрізку від школи до колишнього птахівника.

Нагадаємо, що завдяки спільним зусиллям, депутата районної ради Олександра Соломко, голови селища Цибулько Н.М., Ямпільській РДА,депутата обласної ради-радника голови Костянтина Товстухи, губернатор Сумщини Роман Грищенко звернув увагу на ділянку дороги в с.Ямпіль (від центру селища, вздовж ЗОШ 2 в напрямку с.Паперня) особисто оглянув та ознайомився з проблемним питанням, вищезгаданою ділянкою автошляху, яка була «безхозяйною».

За рішенням голови ОДА було створено комісію, щодо вивчення даного питання, компетентні члени комісії уважно оглянули ділянку автошляху довжиною 1,6 км. та прийняли рішення взяти на баланс підприємства ДП «Дороги Сумщини», (розпорядження губернатора номер 295-ОД),що дало змогу доглядати та відремонтувати дану дорогу.

Роман Сергійович тримає слова,вказаний автошлях буде відремонтовано! Від імені Ямпільчан, висловлюємо щиру подяку за допомогу та увагу до нашої Ямпільщини.

 

 

 

Комментарии  

0 # Петро 01.09.2020 16:32
Хоть одни решили эту проблему, не дорога была а направление, спасибо.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
0 # Ямп 01.09.2020 22:07
Сделали молодцы. Незнаю конечно кто этим должен заниматься, но возле школы дорогу сделали это очень хорошо, а вот на территории школы это ужас :oops: . Можно сломать ноги просто кошмар
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить