Menu
nul

Ямпільський агролісгосп

Шановні читачі! В соціальних мережах активно розповсюджуються інформація відносно протизаконної діяльності в період з 2012 по 2016 роки депутата Сумської обласної ради Товстухи Костянтина Олександровича, який на той час  очолював ДП «Ямпільський агролісгосп». З цього приводу Костянтином Олександровичем редакції було надано роз’яснення:

- «У зв’язку з тим, що наближаються чергові вибори до місцевих рад, тому і з’являються вигадані історії. Замість того, щоб звітувати про свої досягнення та результати роботи, обирають звичні для них методи. Як в тій приказці:

Смачна каша! —А ти їв? — Ні! — А почім знаєш, що смачна? — Чув, як говорили, що бачили, як їли!

Замість того, щоб обговорювати плітки, які ширяться в інформаційних просторах, краще звернемося до фінансових показників та результативності діяльності підприємства.

В 2012 році мною було прийнято підприємство у край тяжкому економічному стані, де існували великі борги по виплаті заробітної плати, кредитні зобов’язання перед постачальниками послуг та матеріалів, великі авнанси отримані від покупців... Зазначу, що в ДП «Ямпільський агролісгосп» працювали гарні, порядні та працьовиті люди, мені було приємно разом розбудовувати підприємство. Вже через пів року підприємство почало відроджуватися, працівники своєчасно отримували заробітну плату, яка постійно зростала, премії, допомогу на лікування у разі хвороби та інше...Всі борги було повернено. За весь період мого керівництва за кошти підприємства та за підтримки колективу були зроблені ремонти в цехах, капітально відремонтовано деревопереробне обладнання, утеплені та відновлені існуючи сушарки, замінено дахи на всіх приміщеннях, в цехах було встановлені металопластикові вікна, всі цеха працювали на повну потужність, було придбано нового трактора МТЗ 82.1 , відновлено автокран на базі ЗИЛ 130, де було встановлено дизельний двигун (для заощадження палива), переобладнано на дизельне паливо лісовозу ЗИЛ 131 (також для заощадження палива), перероблено електричну систему на підприємстві, встановлено додаткове обладнання,що дало змогу сплачувати за активну та реактивну електроенергію окремо, результатом стало щомісячне заощадження коштів підприємства, придбано легковий автомобіль за рахунок прибутку підприємства, а не в лізинг, як  було придбано Шкода А7 діючим керівником ДП «Ямпільський агролісгосп», що є значним фінансовим навантаження на підприємство та за результатами виплат кредиту обходиться дорожчим в три рази від ринкової ціни.

Трактор МТЗ 82.1

Відновлений автокран

ДП «Ямпільський агролісгосп» було ПЕРШИМ підприємством в системі ОКАП «Сумиоблагроліс», яке за власні кошти придбало додатково сушарку для пиломатеріалу польського виробництва “LUKA”, у зв’язку з забороною експорту непереробленої деревини було прийнято рішення розвивати внутрішню переробку деревини та додатково створювати робочі місця, для цього потрібно було збільшувати кількість та обсяги сушарок.

Новопридбана сушарка LUKA

У 2016 р. разом з головними спеціалістами підприємства та колективом було прийнято рішення побудувати новий сучасний цех переробки з автоматичною подачею деревини та закупити обладнання Європейського виробництва. Акумулювавши кошти було придбано обладнання та побудовано новий цех, започатковано будівництво складу для зберігання готової продукції і вже у 2017 році перебуваючи на посаді Генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» під особистим контролем новий цех почав працювати. І це тільки ключові капітальні вкладення, окрім цього було зроблено багато інших справ для розбудови підприємства. 

Відкриття цеху

 

Відкриття цеху

Хочу зазначити, що станом на 2012 рік, мною було отримано підприємство-банкрут, а при звільненні у грудні 2016 року, передав наступному керівнику найкраще підприємство в системі ОКАП «Сумиоблагроліс»,про що свідчить саме звіт на сайті Сумської обласної ради, де зазначено реальні фінансові показники роботи.

https://sorada.gov.ua/upr-mayno/18383-pokaznyky-dijalnosti-komunalnyh-pidpryjemstv-sumskoji-oblasti-za-2016-rik.html

Саме Ямпільський агролісгосп обіймав перше місце за результативністю. Всіма дочірними підприємствами Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», за підсумками роботи протягом 2016 року задекларовано прибуток у сумі 15232,0 тис. грн. Найбільш прибутковими були: Ямпільський (5089,0 тис. грн.., забезпечив більш ніж 30% прибутку всієї обласної системи ОКАП «Сумиоблагроліс»), Шосткинський (3492,0 тис. грн), С.Будський (1828,0 тис. грн) та Кролевецький (1368,0 тис. грн) агролісогосподарські підприємства.

В 2016 році, відповідно до показників діяльності дочірніх підприємств та зважаючи на найвищий фінансовий показник діяльності Ямпільського агролісхозу мені було запропоновано обійняти посаду Генерального директора «Сумиоблагроліс». Хочу також зазначити, що при призначенні мене Генеральним директором ОКАП «Сумиоблагроліс», на рахунках підприємства ДП «Ямпільський агролісгосп» залишилось власних коштів підприємства близько 3,5 млн. грн. За час перебування на посаді генерального директора фінансові плани підприємств в системі було виконано. Створено нові робочі місця, оновлювалися основні засоби, впроваджувалися нові напрямки діяльності щодо розвитку дерево переробки на підприємствах.

А на прикінці 2017 року я прийняв рішення звільнитися, у зв’язку з тим, що керівництвом Сумської обласної ради постійно проводилося втручання в діяльність агролісогосподарських підприємств, що призводило до погіршення економічного стану. Акцентую вашу увагу, що саме мною особисто було написано заяву про звільнення. Якби було велике бажання до збагачення, то  можливо було б керувати підприємством та «годувати ненажерливих». Правдивість моїх слів також підтверджується вкрай незадовільними економічними показниками комунальних підприємств Сумської обласної ради на даний час. Керівництво обласної ради навіть не вважає за потрібне оприлюднити результати роботи комунальних підприємств за останні три роки. Депутати неодноразово вимагали відзвітувати, але інформації досі не надано. Останній звіт, який оприлюднено на сайті обласної ради висвітлено за 2016 рік. Справа в тому, що гарні результати діяльності не має сенсу приховувати, виходить, що похвалитися їм нічим!

Всім конкурентам та прихильникам бажаю гарного настрою та результативності в роботі на благо українського народу!»

Комментарии  

+3 # Василь 15.08.2020 22:42
Не звертайте увагу Костянтине на деркачівський прихвостнів, а вам успіху!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+4 # Ямпільчани 15.08.2020 23:00
Дійсно, хочимо почути діючого керівника, які його здобутки за час керування підприємством???
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+2 # Семен 16.08.2020 14:13
Неделю назад лысую гору вырубал Котляров, вот чем отличился.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+2 # Пьер Балконский 16.08.2020 17:39
Расскажи Лёша лысый, где 80 га спаленого леса дел, подпалил и вырубил с дружками?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+4 # Алексей 16.08.2020 18:31
Перед выборами всегда, все стараются извалять своего оппонента в
грязи. Поэтому это ни кого не должно удивлять.
Сейчас это проще сделать, так как проплаченных журналюг хватает.
А на потасовку фактов, много ума не надо.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+3 # Белый 16.08.2020 18:52
Вспоминаю были времена, когда предприятие развивалось, сейчас творится что то страшное. Ни при одном руководителе такого не было. Профессионалов вообще не осталось. Дошло дело до того, что не могут правильно определить, где рубки проводить. По документам был определён один участок, а они вырубили на расстоянии 250 метров от отведённого. Кошмар, что творится ;-) :sigh:
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить