Menu
nul

Нарешті мешканці с. Свеса  дочекалися уваги до проблем селища. Нещодавно якісно і своєчасно виконаний ремонт комунальної дороги по вул. Коцюбинського 1,3. (ремонт було завершено вчора 17.07.2020 р.) Нагадаю, що вказана ділянка дороги та дорога по вул.Чехова, вул.Соборна, вул. Довженко (від автобусної зупинки до колишнього магазину «КультТовари») було включено до переліку ремонту доріг в селищі губернатором Романом Грищенко, ремонт доріг виконується коштом Державного бюджету України .

Наразі триває порядок визначення переможця, щодо виконання ремонту дороги по вул. Чехова, вул.Соборна, вул. Довженко, невдовзі після завершення всіх необхідних процедур буде якісно виконано ремонт другої дороги.

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха особисто подякував голові ОДА Роману Грищенко, також відзначив керівника-виконавця робіт Пугач В.М. за швидкий та якісний ремонт дороги.

Костянтин Товстуха наголосив, що протягом депутатської каденції  неодноразово звертався до колишнього керівництва області та керівництва держави, з вимогою ремонту доріг на Ямпільщині, але результату практично не було..., лише новий очільник області Роман Грищенко звернув увагу на Ямпільщину. 

Нагадаю, що на  2020 рік обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської області становить 866,7 млн грн.

Губернатором Сумщини Романом Грищенко було затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Виконувати функції замовника поточного середнього ремонту автомобільних доріг комунальної власності в 2020 році уповноважено Державне підприємство "Дороги Сумщини".

Відповідно до затвердженого Переліку, Ямпільському району виділено значну суму коштів  на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг, а саме:

- планується виконати ремонт дороги в с.Ямпіль (центр)-ЗОШ 2- с.Папірня).,

- в смт. Свеса роботи будуть проводитися по вулицям Чехова, Соборна, Довженко, Коцюбинського 1,3.,

- в місті Дружба по вулиці Михайлівській, (в планах також до м.Дружба).,

- буде відремонтована дорога в селі Орлівка - смт. Свеса, в напрямку с. М.Буда та с.Княжичі.,

- проводяться ремонтні роботи в с.Дорошівка та заплановано ремонт в с.Імшана.,

- виконано ремонт мосту в напрямку с. Микитівка.

Тривають ремонтні роботи багато страждальної дороги м.Шостка-с.Ямпіль, дорогу капітально зроблено майже до с.Усок. 

 

Комментарии  

0 # Коля 20.07.2020 10:15
Спасибо губернатору и его команде !!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить