Menu
nul

Днями депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха відвідав рідну Ямпільщину, завітавши до багатодітної родини  яка мешкає  в с.Чуйківка Дружбинської ОТГ. Багато людей в нашій державі та на Ямпільщині потребують різноманітної допомоги, це хворі, люди похилого віку, малозабезпечені сім'ї, багатодітні родини.

Костянтин Товстуха майже не розповідає про власні добрі справи, вважає, що  це незручно. Але насправді говорити про хороше потрібно – це створює інформаційне поле і надихає інших долучитися.

Треба пам’ятати, що князь Володимир Мономах у своєму «Повчанні дітям» закликав: - не забувайте убогих, подавайте сиротам, захистіть вдову; - не майте гордощів у своєму серці, старших шануйте; - не проминіть ніколи людину, не привітавши її, і добре слово мовте;

На жаль, зараз, у наш важкий час змін, такі якості, як милосердя, доброта, бажання допомогти йдуть на задній план, витісняючи їх, уперед висуваються ділова хватка, уміння дістати прибуток і турботу насамперед про себе. Милосердних людей зараз не багато, та й то інші ставляться до них якщо не як до божевільних, то принаймні як до дурного. Зараз ніхто не допоможе бабусі перейти через дорогу, донести сумку, не подасть жебракові, не пошкодує сиріт і важкохворих. Здається, що саме в наш час щирого милосердя людям найбільше не вистачає. А ті люди, які дійсно хочуть допомогти, найчастіше не мають у своєму розпорядженні засоби для цього. Але допомогти можна не тільки матеріально, але й духовно. Підтримка й розуміння для кожного з нас значить не менше, ніж матеріальне благополуччя. Іноді, звичайно, попадаються люди веселі, життєрадісні, оптимістично настроєні, усміхнені, але їх - одиниці. А інші люди - хмурі, непривітні, постійно стурбовані. 

Костянтин Товстуха підтримує золоті слова одного з Мудреців :

-Живи, добро звершай Та нагород за це не вимагай.

-Лише в добро і вищу правду віра

-Людину відрізня від мавпи й звіра.

-Нехай ця істина стара:

-Людина починається з добра.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить