Menu
nul

У Сумській області є одна людина з підозрою на короновірус.

 Про це повідомила пресслужба місцевої ОДА. За словами в.о начальника відділу охорони здоров’я Олени Чумаченко, ця людина перебуває в Сумській обласній інфекційній лікарні. Утім, відомостей про цю особу немає.

"Також в обласній інфекційній лікарні на лікуванні перебуває одна особа з підозрою захворювання на коронавірусну інфекцію, однак наразі триває її обстеження, результати поки що невідомі", - повідомила посадовиця.

Крім того, у вихідні до медичних закладів звернулись дві дитини, у яких було відібрано матеріали та відправлені на дослідження. За словами чиновниці, наразі в області немає жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус COVID-19.

На всій території України для протидії коронавірусу офіційно запровадили карантин. Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.

  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня В Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно В Україні підтвердили два нових випадки зараження коронавірусом підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить