Menu
nul

Шановні земляки!

Я, Костянтин Товстуха, народився на Ямпільщині в с.Орлівка, обираюся в народні депутати до ВРУ на позачергових виборах, які відбудуться 21.07.2019 року. В 2015 році я був обраний депутатом Сумської обласної ради від Ямпільського району. За  своєю каденцію тісно співпрацював з виборцями, докладав зусилля для вирішення проблемних питань.

За час правління на Сумщині команди колишнього президента стан життя людей значно погіршився, відчутно збільшились ціни на продукти харчування, невиправдано великими стали ціни на газ та інші комунальні платежі, пенсії та заробітні плати не в змозі задовольнити навіть самі мінімальні потреби населення. Реформи, запроваджені урядом призводять до закриття шкіл та медичних закладів. Чиновники на місцях не вживають жодних заходів для створення робочих місць, а всі ініціативи громад сіл, селищ та міст щодо створення інвестиційно привабливого клімату на території не підтримуються адміністраціями, які навпаки висувають такі умови підприємцям, що ті змушені відмовитися від запропонованих проектів. В результаті цих злочинних дій чисельність населення дуже зменшилась, люди змушені виїжджати за кордон або до населених пунктів, де є хоча б якесь транспортне сполучення, тому що більшість сіл відрізані взагалі від цивілізації, дороги знаходяться вкрай зруйнованому стані. Шановні Земляки, законом України «Про статус народного депутата» передбачено всі права та обов’язки народних обранців. Так відповідно до Закону депутат зобов’язаний постійно підтримувати зв'язки з виборцями, вивчати громадську думку, потреби і запити населення, а у разі необхідності вживати в межах своїх повноважень заходи щодо їх врахування в роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій. Як вважаєте чи достатньо останні роки приділялося уваги виборцям? Чи компетентні службовці обіймали посади глав державних адміністрацій? Чи змінилося Ваше життя на краще? А як Вам дороги в нашому окрузі? І є ще безліч питань, на які немає відповіді! А може ми самі винні в цьому? Може ми самі довіряємо солодким обіцянкам, не контролюючи їх виконання, та задовольняючись привітаннями на свята у вигляді тортиків та встановленню вікон за рахунок бюджетних, тобто наших з вами, коштів! Може необхідно глибше придивитися, що за всім цим стоїть? А це збагачення від незаконного перевезення товарів через митний кордон, злочинної вирубки лісів, відмивання бюджетних коштів, шляхом ремонту державних та комунальних приміщень за підвищеними цінами! Так може прийшла пора зупинити це свавілля?

Моя мета, перебуваючи в статусі народного депутата, перш за все, вжити всі можливі заходи для того, щоб громади були процвітаючими, щоб вони самостійно могли забезпечувати гідне життя жителів, а не стояли перед народним депутатом з протягнутою рукою та опущеною головою! Гарантую, що буду негайно реагувати на корупційні дії посадовців. Докладу максимум зусиль для відродження сільської місцевості , збереження та розвитку сільського господарства, врегулювання закупівельних цін на молоко, заведення інвестицій в регіон та створення нових робочих місць, не допущу жодного закриття медичних закладів будь-то лікарні,відділення або ФАП, всі навчальні заклади в регіоні будуть функціонувати та на решті почнеться ремонт доріг в окрузі, гарантую що багатостраждальна дорога Ямпіль-Шостка буде відремонтована. Від вашого вибору буде залежати як ми будемо жити наступні 5 років!

Щиро Ваш Костянтин Товстуха!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить