Menu
nul

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах  повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».  Під час депутатської діяльності   приймав участь у засіданнях обласної ради, проводив прийоми громадян, працював в окрузі.

У минулому році на виконання депутатських повноважень були виділені кошти , які були направлені на підтримку та розвиток освітньої та медичної галузі, культурної сфери, житлово-комунального господарства,  на лікування.

На території Свеської селищної ради встановлено дві підвісні гойдалки з гіркою, відремонтована автобусна зупинка, придбано бензо-генератор, закуплено дитячі стільці для ДНЗ «Берізка». Свеська спеціалізована школа №2 отримала 2 LCD телевізора, а школа № 1 – музичну апаратуру.

Для  Воздвиженського, Степанівського та Княжицького НВК, Усоцької, Імшанської та Ямпільської загальноосвітніх шкіл придбані комп’ютерне обладнання, LCD  телевізори, спортивний інвентар, електрична плита.

Вокальний колектив «Криниця» Ямпільського районного центру культури і дозвілля зміг придбати сценічні костюми. Микитівський ФАП оновився камерою ультрафіолета для зберігання стерильного матеріалу «Стандарт».

Для жителів міста Дружба  придбано  обладнання для відпочинку (дитячі гірки), яке встановлено по вул. Заводська,17  та вул. Шкільна,13.

Інші кошти надані мешканцям  с.Білиця, смт.Ямпіль, с.Орлівка, с.Воздвиженське, с.Микитівка, смт.Свеса, с.Паліївка, с.Княжичі на лікування. Безкоштовно надавалися ліки Ямпільський ЦРЛ.

Постійно проводилася активна робота з виборцями  по  територіальному виборчому  округу,  де я був обраний депутатом (зустрічі з виборцями, особистий прийом громадян, участь у заходах, зустрічі з трудовими колективами, ). За  звітній  період  мною були розглянуті звернення громадян, які опрацьовані  та   направлені  за належністю до відповідних посадових осіб для розгляду по суті в межах компетенції, внесено  депутатськи запити.

При вирішенні проблемних  питань мною було направлено близько 100 звернень до різних установ. Одним з найболючіших питань для громади Ямпільського району є стан доріг, яке, нажаль, актуальне і сьогодні. Мною неодноразово направлялися   запити на ім’я голови Сумської обласної державної адміністрації, голови  Сумської обласної ради, голови Ямпільської   районної державної адміністрації, щодо вжиття заходів з першочергового ремонту автомобільних доріг в прикордонних Ямпільському та Середино-Будському районах. Маю великі сподівання та докладу максимум зусиль щодо вирішення цієї проблеми. Також надходили звернення від вчителів, які, в результаті проведення освітньої реформи, в першому кварталі 2018 року отримували заробітну плату значно меншу в порівнянні з попереднім періодом, у зв’язку з недофінансуванням. Спільними зусиллями це питання було частково вирішено. Було підтримано звернення жителів щодо врегулювання закупівельних цін на молоко.   Найбільше звернень надходило від громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, з проханням про надання одноразової грошової допомоги.

В 2018 році я представляв інтереси виборців в Сумській обласній раді в статусі позафракційного депутата. Рішення про вихід із фракції «Воля народу»  було зваженим, яке ґрунтувалося на об’єктивних причинах.  В результаті цих дій, я зустрів супротив з боку діючої влади. Ви мабуть бачили ці брехливі  написи на огорожах, зупинках, парканах, листівки з вигаданим брудом… Незважаючи на ці провокації, я намагаюсь робити все від мене залежне на благо мого рідного краю, де я народився та виріс. Однією з моїх найзаповітніших мрій є відродження славетної Ямпільщини, де проживали мої діди та прадіди. Тому закликаю всіх небайдужих земляків об’єднуватися задля її процвітання. Разом ми сила! Я завжди доступний в соціальних мережах, в телефонному режимі та налаштований на конструктивне спілкування з представниками органів державної влади, головами рад та депутатів різних рівнів з метою вирішення питань на благо виборців.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить