Menu
nul

Шановні земляки!

На протязі моєї депутатської каденції я неодноразово звертався з письмовими запитами до керівництва області, де закликав звернути увагу на жахливий стан доріг Ямпільщини! Запрошував губернатора завітати до нас у гості та особисто переконатися в необхідності негайного вирішення питання. Ця проблема неодноразово висвітлювалася у засобах масової інформації, в ефірі обласних телеканалів. На  пленарних засіданнях обласної ради піднімаю питання ремонту доріг у прикордонних районах області. 

 


Тим паче, що на початку 2018 року керівництво Сумської ОДА проголосило, що наведення порядку на прикордонних дорогах – пріорітетне завдання для шляховиків, і що до кінця 2018 року дороги в прикордонні будуть відремонтовані.

І ось що ми маємо в планах на 2019 рік…


Шановні земляки, нас так і не почули. Влада просто насміхаеться!

У 2019 році на поточний та середній ремонти доріг Сумської області з обласного фонду фінансування  виділено 573,3 млн. грн.

На ремонт дороги від Ямполя до Княжич ( через Свесу і Марчихину Буду) виділено 4 млн гривень, що складає 0,7 % від загальної суми, яка виділена на всю Сумську область. Будівництво 1 кілометра дороги в Україні в середньому коштує 12 млн гривень. Чи відчують мешканці Ямпільщини поліпшення стану доріг? Думаю навряд чи …


Країна потребує змін, а влада перезавантаження! Нажаль зараз при владі перебувають посадовці, які дбають лише про своє особисте збагачення та лобіювання інтересів можновладців! Керувати повинні люди не байдужі до проблем громади! Коли наші урядовці почнуть думати про простих людей?


Нагадаю, що кожен з водіїв перераховує при купівлі бензину так званий дорожній збір. Українці перераховують податків на бензин та дизпаливо в рік 50 мільярдів гривень!
На заправці літр бензину коштує близько 30 гривень. 7 гривень з літра водій сплачує за те, щоб їздити по нормальних дорогах! І де ці дороги? Де гроші платників податків?
Непорозуміння у владі, починаючи з нижчої, районної ланки, закінчуючи вищою, призводить до бардака. Згадаймо, як з області зняли кошти, що виділялися з держбюджету на ремонт доріг. А потім, через нехлюйство керівництва якоїсь ланки, доводилося розглядати це питання на сесії обласної ради, посилати гінців до міністерств, щоб владнати непорозуміння…
І знову ж таки, це наші, народні гроші закопуються у ями щороку! Тільки за беззаперечної гласності у справі ремонту доріг, звітності про кожну витрачену копійку, гарантії якості будівництва чи ремонту доріг, можна буде говорити про можливість існування у регіоні більш менш хороших шляхів.
Зрозуміло, таким чином можна буде звести і корупцію у шляхо-будівництві нанівець. Поки що ж, на жаль, це найзасекреченіша галузь.
Я отримую від виборців листи, з проханнями довести до можновладців інформацію про катастрофічний стан доріг в прикордонних районах області і готую запити до відповідних міністерств та відомств України, з тим, щоб врешті-решт привернути увагу влади до нашого бездоріжжя.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить