Menu
nul

В селі Імшана Ямпільского району вітали прекрасну половину людства зі святом 8 Березня. Захід проходив в дуже теплій і дружній атмосфері. До привітань були залучені від мала до велика.

Чудовий вірш про маму розповіла Єпішко Тетяна, чим розчулила публіку.

Клипа Микола та Зімін Ваня вдало зіграли на сцені в постановці «Як жінка до ворожки ходила», чим зірвали шквал аплодисментів. Дуже вдало було організовано свято під керівництвом Зіміної Лариси. Як завжди, неперевершеними був вокальний колектив «Веселі дівчата». Діти та дорослі потрудилися на славу!


Свої найщиріші вітання та подарунки передав жителям села наш депутат Костянтин Товстуха. «Дорогі жінки, ви наше натхнення та підтримка. Будьте щасливими, нехай ваші вуста завжди прикрашає посмішка.Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Захоплюватися вашою красою, добротою, розумом, талантами можна століттями! Будьте щасливі у всіх сферах життя, і вдома і на роботі. Від усієї душі бажаю Вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, життєвого оптимізму,  благополуччя і добробуту, щоб у ваших родинах панували любов і злагода. ».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить