Menu
nul

Квиткова каса на станції «Янпіль» може припинити роботу вже з 1 червня. Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради.
«З 01.06.2019 року виробничий підрозділ Конотопської дирекції залізничних перевезень планує закрити квиткову касу на станції Янпіль (селище Привокзальне). Керівництво філії «Південно-Західної залізниці» просить погодження в органів місцевого самоврядування на закриття квиткової каси. Ямпільська селищна рада хоче почути думку мешканців селища і населених пунктів щодо закриття квиткової каси, про що ви можете повідомити, звернувшись письмово чи за номером телефону 2-14-59», – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, 1 грудня 2012 року була закрита каса на залізничній зупинці «Івотка», яка здійснювала продаж квитків у приміському сполученні. Тоді «Укрзалізниця» пояснила це незначним пасажиропотоком (до 20 пасажирів на добу). З того часу квитки на приміські електропоїзди, що зупиняються на Івотці можна придбати лише в електропоїзді у квиткових касирів, а сама залізнична зупинка залишилась без належного догляду.
debaty.sumy.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить