Menu
nul

Я безмежно щасливий, що доля подарувала мені змогу працювати з людьми, серця яких підкорені одній меті: самовідданому служінню народові, котрий довірив депутатам, головам громад, селищ і сіл керувати справами на підвладних територіях.

Я намагався і намагаюсь, у силу своїх можливостей і повноважень, як депутат Сумської обласної ради, робити все для того, щоб допомогти колегам Сумщини у вирішенні невідкладних завдань.

Важко переоцінити значення місцевого самоврядування для подальшого розвитку регіонів та й країни вцілому. Тому щиро вітаю територіальні громади , районні депутатські корпуси, членів виконавчих комітетів, посадовців рад, громадські об’єднання з Днем місцевого самоврядування!

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями , сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.

Я горджуся тісними взаємозв’язками з керівництвом всіх місцевих рад , бо вони позитивно позначаються на долях тисяч людей регіону Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Костянтин Товстуха,

депутат Сумської обласної ради.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить