Menu
nul

У столиці відгриміли перші всеукраїнські масово-спортивні змагання «Cool Games»!

Вирішальні змагання командних ігор Cool Games серед школярів відбулися 4 грудня 2018 у спортивному комплексі «Меридіан»

Ігри об’єднали 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та міста Київ, показуючи найсильніших і найспритніших в естафетах та рухливих командних іграх. Кожна команда складалася із 22 учнів і учениць у трьох вікових девізіонах: І дивізіон (9-10 років), ІІ девізіон (11-13 років) та ІІІ девізіон (14-17 років).

Цей захід зібрав чимало поважних гостей, учасників вітали Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, Міністр молоді та спорту України Ігор ЖДАНОВ, заступник Міністра освіти і науки України, президент Учнівської федерації шкільного спорту Роман ГРЕБА, народний депутат, президент Всеукраїнської футбольної Асоціації студентів Іван КРУЛЬКО, президент Спортивного комітету України Ілля ШЕВЛЯК, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим СТЕЦЕНКО.

За підсумками змагань переможцями в І та ІІ вікових дивізіонах стала команда Волинської області, у ІІІ віковому дивізіоні – Рівненської.

Команда Сумської області в ІІ та ІІІ дивізіонах посіла почесні треті місця.

Нашу збірну,  представляли учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей».

Вітаємо переможців і призерів! Мабуть, найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, які сотні дітей здобули завдяки участі у змаганнях Cool Games. Залишається сподіватися, що такі заходи стануть доброю традицією в закладах освіти нашої країни.

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить