Menu
nul

У Києві, за підтримки Міністерства культури та Департаменту культури КМДА, пройшов 12-й міжнародний фестиваль-конкурс «Українська естафета творчості» міжнародної корпорації «Зоряні мости».

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олена Коваленко) взяв участь у фестивалі, і як завжди, на Ямпільщину повернувся з перемогою.

У хореографічній майстерності «Альянс» змагався з колективами з різних куточків України. «Альянс» представив на розсуд журі три композиції в двох номінаціях.

У номінації «народна хореографія» (старша вікова категорія 12-15р.) з композицією «Розпрягайте хлопці коней» став володарем Гран-прі. У номінації «сучасна хореографія»(вікова категорія 12 років) композиція «Зайчики хіпі» посіла почесне 1 місце, а молодші вихованці ансамблю танцю з композицією «Павуки» також вибороли Гран-прі.

Наші танцюристи були нагороджені кубками і дипломами та отримали сертифікат на участь у фестивалях-конкурсах у Болгаріїї. Керівник колективу Коваленко О.Г. була відзначена подякою за якісну підготовку юних танцюристів.

- Окрім конкурсу, на дітей чекала і культурна програма. Вони разом з батьками та керівником відвідали Київський цирк та шоу «Гігантські фонтани», - повідомляється на офіційному сайті Ямпільської РДА.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить