Menu
nul

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ, повідомляється на офіційному сайті облдержадміністрації

"За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, наразі триває ремонт дорожнього полотна на двохкілометровій ділянці автодороги Т-19-15 «Контрольно-пропускний пункт «Середина-Буда»-Ямпіль-Береза». 

Сьогодні за рахунок коштів митного експерименту, овідомляє http://sm.gov.ua проводиться поточний середній ремонт на ділянці км 56+077 - км 58+077 від с. Береза у межах Глухівського району.

Після влаштування нижнього вирівнюючого шару продовжується укладання 5-тисантиметрового верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші. Водіям транспортних засобів при проїзді ділянок, на яких тривають дорожні роботи, варто бути особливо уважними і не наражати на небезпеку ні себе, ні дорожніх працівників."

Отже, ми матимемо 2 кілометри відремонтованої дороги по С-Буді у напрямку Ямполя, від КПП "Середина-Буда". Здорово! І 10 кілометрів довбаних ям від кордону Середино-Будського району до Рудні, село Івот.

Ще  Служба автомобільних доріг "обрадувала" ямпільчан тим, що дорога від Берези до Ямполя ремонтуватиметься тільки у межах Глухівського району.

Тобто, найбільш аварійна дільниця, від "грибка", кордону з Ямпільським районом", до Імшани - залишена "на потім"!

А завтра - морози! Зима!

Колонка редактора.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить