Menu
nul

З відповіді можновладців на звернення депутата обласної ради Костянтина Товстухи, щодо розподілу коштів на ремонт доріг по регіонах видно: Ямпільщину обласна влада дискримінує, ігнорує, і т.д. А місцева – безсила вплинути на ситуацію з ремонтом доріг. Вся надія – на Діда Мороза, який «згладить» ями на дорогах та напружену ситуацію до весни.

«Сотня» не раз писала про розбіжність у словах і ділах можновладців, щодо наведення порядку на дорогах всіх рівнів району. У області, на початку року били себе в груди і запевняли, що дороги у прикордонних районах ремонтуватимуться в першу чергу. Може де так і сталося, тільки не на Ямпільщині. А якщо і ремонтували – то швидше для «замилювання» очей.

Проїдьте нині відремонтованими шляхами «Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі», «Білиця-Антонівка», «Шатрище-Вовна» - і ви не відчуєте різниці ДО і Після. Чому так сталося?

 З відповіді тимчасово виконуючого обов’язки голови ОДА В.А. Алікперова на звернення нашого депутата, щодо виділення коштів на ремонт доріг для Шосткинського та Ямпільського районів, видно, що Ямпіль пасинок для влади.

Як кажуть, відчуйте різницю! А вона сягає сотень мільйонів гривень…

Так було, на жаль, так і є.

Так буде?

Це вже запитання до місцевих законодавчої та виконавчої влад.

А Костянтин Олександрович, зі свого боку, обіцяє піднімати питання ігнорування ремонту доріг на Ямпільщині, у прикордонному районі, на рівні центральної влади.

P/S До теми. Ось сьогоднішній допис у ФБ  Володя Ворона плюс фото: "Я в шоке. Чего ждать дальше? Лесовоз и тот не справился с ямами на дороге Ямполь-Шостка."

Колись водіям терпець увірветься...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить