Menu
nul

З початку року на території Сумської області було скоєно 2200 крадіжок чужого майна, 1390 з яких вже розкриті поліцією.

У місті Дружба, Ямпільского району, 15-річний та 16-річний зловмисники, проникли на територію домоволодіння 48-річного місцевого жителя та викрали господарський інвентар і автомобільну покришку. Викрадене майно у зловмисників вилучено.

Аби убезпечити майно від злочинних посягань, працівники поліції радять громадянам більшу увагу приділяти його збереженню.

Своє житло обладнайте міцними, надійними замками або ж охоронною сигналізацією. Якщо ви проживаєте на першому-другому поверхах, чи у власному будинку, подбайте про те, щоб обладнати вікна міцними решітками чи декоративними гратами. Це унеможливить проникнення сторонніх осіб до вашої оселі через вікно.

Виходячи з дому, навіть ненадовго, не забувайте закрити вхідні двері на ключ. Також перевірте, щоб були зачинені вікна, кватирки та балконні рами. Ні в якому разі не вихваляйтеся перед малознайомими чи зовсім сторонніми людьми своїми статками, можливостями, подорожами за кордон на відпочинок і т.п.

Знаходячись у громадських місцях чи за присутності сторонніх осіб, не залишайте без нагляду свої речі, мобільні телефони, банківські картки тощо. У випадку, якщо біда все ж трапилася, і ви стали жертвою злочину, не зволікайте, а негайно викликайте поліцію, зателефонувавши на телефон 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Комментарии  

+1 # Володимир Чалков 23.10.2018 20:15
Дякую від імені громадськості, місцевій поліції за турботу про людей, які звертаються в такій ситуації. Може якось буде не втрачати надії, на щось краще, ніж такі повідомлення. А так велике подяка поліції, і не поцураюсь, що так висловись.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить