Menu
nul

Сьогодні на базі Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, за ініціативи начальника Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Світлани Менькової, проведено робочу зустріч з керівником Ямпільського відділення поліції Миколою Кулішем.

До участі в зустрічі також були запрошені начальник сектору превенції капітан поліції Максим Шкатула, начальник сектору реагування патрульної поліції капітан поліції Сергій Коваленко та старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Олег Левшуков.

Під час наради надана оцінка за результатами сумісної службової діяльності  за 3-й квартал та в цілому за 9 місяців поточного року, визначені шляхи і методи в подальшій співпраці на 4-й квартал.

Звертаючись до присутніх, Світлана Менькова акцентувала увагу присутніх на питаннях своєчасного надання до органу пробації інформації та відповідних матеріалів співробітниками Ямпільського відділення поліції щодо притягнення засуджених до адміністративної відповідальності протягом випробувального терміну та надання матеріалів перевірок засуджених за місцем проживання.

За результатами зустрічі прийнято протокольне рішення та встановлено контроль за реалізацією намічених заходів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить