Menu
nul

Нещодавно, на офіційному сайті Ямпільської РДА була опублікована цікава інформація, щодо звернень громадян. Вказувалося зокрема і на те, що були звернення стосовно незадовільного стану ремонту дороги «Ямпіль-Шостка».

«Як зазначила Ірина Панченко, вирішити питання щодо ремонту дороги Шостка-Ямпіль, яка перебуває у загальнодержавній власності, нажаль на районному рівні немає можливості, але ми також підтримуємо ініціативу заявника щодо необхідності проведення робіт, так як дорога перебуває у дуже жахливому стані. Прийнято рішення підготувати лист до відповідних структур, на балансі яких перебуває зазначена дорога.»

І у зв’язку з такими «чудовими» висновками, на які "відповідні структури" вже котрий рік чхати хотіли, поставимо дуже болюче питання собі і нашим керівникам.

Чому  нормальна дорога загально-державного користування закінчується саме там, де починається Ямпіьський район? А далі - суцільна яма.

Їдемо по дорозі «Глухів-Ямпіль». Доїжджаємо до візитівки Ямпільщини «Грибка». Кінець хорошій дорозі, початок пекла!

Далі по всіх колах цього  пекла, під матюки водія маршрутки, його прокльони на адресу всіх, хто причетний до шляхової катастрофи, рухаємося у напрямку Середино-Будщини.

Зуби у пасажирів та водія торохтять аж до пагорбу з бесідкою, що стоїть на кордоні Ямпільського та Середино-Будського районів. Далі дорога стелиться скатертиною.

Такий же стан дороги і в напрямку Шостки. По Ямпільщині – суцільна яма. Доїжджаєш до кордону з Шосткинщиною – з серця камінь падає.

Чому, на рівні сусідніх Глухівського, Середино-Будського, Шосткинського районів питання підтримання нормального стану одного з найвідповідальніших відрізків обласного шляху прикордонної дороги вирішується, а на рівні Ямпільського – ні?

І така ганебна традиція передається від очільника до очільника Ямпільщини.

Можливо тому, що в Глухові , Середино-Буді та Шостці керівники не ховаються за розмитими формулюваннями типу «на рівні району», а беруть на себе відповідальність і вирішують питання на найвищому рівні?

Всіх керівників РДА на посаду призначав сам Президент. Всі районні керівники, без сумніву, підтримують тісні зв’язки з народними депутатами. Кожен з нас забезпечує призначених понад-нормальними зарплатами.

Чим район наш Ямпільський провинив  перед Господом? Заводи порозпилювали на брухт, дорвідділ збагрили «на дядю»… І йдемо довбаним шляхом в нікуди.

Тут мимоволі задумаєшся над етимологією походження назви Ямполя.

Ніякий Ян та ще й Польський не засновував селище. Просто люди назвали, як відчували і бачили - Яма в полі.

Коли ж ми з неї виберемося?

Колонка редактора

Комментарии  

+8 # АлексНужный 02.10.2018 20:22
Очень жаль, не везёт Ямпольскому району на глав администраций, никакой инициативы и никакой пользы, извините за откровенность...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+4 # Володимир Чалков 03.10.2018 01:56
Виберемося з ями,після об'єднання з Шосткинським районом з територіальною реформою. Всі питають, а коли? після створення Ямпільськоі громади та Свеськоі громади, Дружбівська уже є. Основні структурні підрозділи давно вже знаходяться в місті Шостка, страхування коня і то на Шостку відправили,бо в Ямполі відмовили.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить