Menu
nul

За сприянням Ямпільської районної філії Сумського ОЦЗ щорічно, для оперативного укомплектування, напередодні опалювального сезону, проводиться підвищення кваліфікації за професією машиніст (кочегар) котелень на твердому паливі.

З 25 вересня 2018 року розпочались курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Дотримання правил безпечного ведення робіт при експлуатації обладнання, що працює під тиском на твердому паливі» для 29-ти операторів котелень.

Викладач Родителева Тетятна Володимирівна розповіла слухачам про властивості, методи спалювання твердого палива та заходи безпеки праці при поводжені з ним, будову обладнань, що працюють під тиском на твердому паливі, аварійні ситуації і несприятливі обладнання, що працює під тиском на твердому паливі, дії машиніста(кочегара) котельні в аварійних ситуаціях.

Отримавши потрібні знання та відповідні посвідчення, безробітні громадяни на період опалювального сезону гарантовано забезпечуються робочим місцем. Вони обслуговуватимуть котельні шкіл, дитячих садочків, заводів та інших житлово-комунальних господарств району. 

Джерело: Ямпільська Районна Філія

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить