Menu
nul

Шановні працівники лісу, державних лісогосгоспів, агролісгоспів, шановні працівники Ямпільського «Агролісгоспу», друзі, колеги - прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівника лісу!

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш поважних професій, яку обирають люди безмежно люблячі природу, котрі володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.

Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі професіонали, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.

Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.

Дозвольте висловити вам вдячність за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку.

Прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму.

Нехай збувається все задумане!

Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

Нехай Господь благословить вас на нові звершення в ім’я Батьківщини!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить