Menu
nul

Учора було проведено засідання комісії з призначення кандидатів на отримання районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту.

Комісією було розглянуто 1 подання в номінації "Обдарована молодь" (Термоса Ірина, мешканка села Білиця у сфері освіти), 6 подань в номінації "Обдаровані діти" (у сфері освіти: Небеський Ілля, Овчаренко Поліна, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; у сфері фізичної культури і спорту: Ковальова Дарина, Сергійко Сергій, Лізогуб Дмитро, вихованці комунального закладу Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа).

За рішенням комісії переможцем в номінації "Обдарована молодь" стала Термоса Ірина, мешканка села Білиця у сфері освіти за високий рівень інтелектуальних здібностей.

Термос Ірина пройшла захист власної дисертаційної роботи за спеціальністю "Економіка та управління народним господарством", нею було розроблено та надруковано 16 наукових праць у провідних фахових наукових вітчизняних та міжнародних виданнях. У 2018 році здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Переможцем у номінації "Обдаровані діти" стала Ковальова Дарина, вихованка комунального закладу Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа, у сфері фізичної культури і спорту.

Ковальова Дарина - майстер спорту України з лижних гонок. За останні три роки має досягнення: ІІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринту, класичний стиль (2017 рік); І місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринту, вільний стиль (2017 рік); І місце у Всеукраїнських змаганнях серед учнів ДЮСШ з лижних гонок (2017 рік); І місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, естафетна гонка (2018 рік); ІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, вільний стиль (2018 рік); ІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, класичний стиль (2018 рік); І місце у Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок серед юнаків та дівчат, фінал (2018 рік); ІІ місце в Кубку України (етап) з лижних гонок серед жінок (2018 рік).

Переможці будуть нагороджені почесними подяками голови Ямпільської районної ради та Ямпільської районної державної адміністрації та отримають премію 5000 гривень  під час проведення заходів, приурочених до Дня незалежності України, повідомляється на офіційному сайті Ямпільської районної ради.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить