Menu
nul

"Сотня" вже не раз повідомляла про аварійний стан шлюзів на головній річці Ямпільщини - Івотці. Мабуть, і внаслідок публікацій, 2 серпня у райдержадміністрації зустрілися керівництво району та будівельно-меліоративної  організації. 

"З метою планування першочергових природоохоронних заходів, повідомлялось на сайті РДА, -  керівництвом Ямпільської районної державної адміністрації разом з представниками Кролевецького міжрайонного управління водного господарства проведено огляд гідротехнічних споруд шлюзів-регуляторів № 3,5,6,7, які розміщені на річці Івотка Ямпільського району."

І головне керівники оголосили хорошу новину для ямпільчан:

"За результатами огляду технічного стану споруд питання було розглянуто на нараді спільно з представниками державної служби надзвичайних ситуацій, за підсумками якої були визначені пріоритетні напрямки роботи з даного питання".

Як виявилося, "пріорітетом" стало косоруке, на тяп-ляп зроблене, огородження шлюзів  вільховими жердинами, замість того, щоб відремонтувати шлюзи.

Причому за наші, податкосплачувачів гроші, працівники державної організації, "гідротехники",  позабивали кілки в щілини між бетонними плитами, а сире дерево, всихаючи, вже повалилося долу.

Бідна Івотка відреагувала на "вжиті заходи" всиханням. Отакий вигляд має річка зараз там, де в Івотку впадає Студенок. При повній воді Студенок втікає в матір-Івотку в повних берегах.

Блог І. Богуци

Комментарии  

0 # Игорь 18.08.2018 09:25
Зразу видно якi вони
чудовi кiлковi керiвники!!!За що тiльки вони
отримують зарплатню?? :eek:
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить