Menu
nul

Мій старовинний товариш, ще з часів студенства у КДУ ім. Шеченка, найкращий редактор  "Сумщини" за всіх часів, Юрій Фадєєв написав на своїй сторінці у ФБ серцем. І я не можу не познайомити з цим дописом читачів "Сотні"

"Чергова новація у продовження медичної «реформи»: відтепер дитячий лікар не прийде до хворої дитини додому на виклик. Нізащо. Ні за яких обставин. Із липня це заборонено циркуляром Мінздраву.

І посилаючись на нього, у реєстратурі дитячої поліклініки, якщо, правда, вдасться до неї додзвонитися, вам скажуть – «ведіть сюди». Аргументи – що у дитини зранку 39 і що на вулиці дощ – не діють, бо – циркуляр! А на запитання – може, викликати «швидку»? – у тій же реєстратурі зауважать:

«Дуже не сподівайтесь – у них там теж свої заморочки…» Така ось тепер реалія. Звична гуманна практика, яка склалася із часів тихого подвижництва ще земських лікарів, не пережила цинічної зухвалості Уляни Супрун і німого споглядання на це двох її начальників.

Якось коментувати ще – немає слів і не вистачає злості. Просто з огляду на всі «реформи» (скільки їх там уже для нашого блага – 144?) є два запитання до всіх нас.

Ця країна ще наша чи вже – чия? І ми ще народ чи вже – хто?.."

Юрий Фадеев

Колонка редактора

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить