Menu
nul

Не маючи інших шляхів боротьби з чіткою програмою поліпшення стану справ в регіоні, не маючи жодної можливості нічого протиставити конкретним діям і вчинкам на місцях нашого депутата , який відстоює інтереси людей - опоненти вдаються до «чорного піару», неодноразово розкидаючи брехливі листівки з погрозами, розмальовуючи паркани відвертими наклепами.

На це б можна було не звертати уваги. Так і робить народний обранець, виконуючи накази виборців, не відволікаючись на підпарканне завивання підгодованих посіпак. Собаки брешуть – караван іде!

Але нещодавно «майстрами художнього слова» було перетнуто межу не тільки порядності. Вони наплювали на Закон, відкрито погрожуючи життю депутата Сумської обласної ради та журналістові у електронних ЗМІ - інтернет газеті «Сотня-плюс. Інфо».

У зв’язку з цим Костянтин Товстуха вимушений звернутися до компетентних органів з заявою:

Сподіваємось, що злочинців знайдуть. Нинішні можливості кібер-поліції дуже потужні. Та не можна відкидати і того факту, що інтернет- погрози часто втілюються в життя.

Нагадаємо любителям «чорних коментарів», що конкретні статті Кримінального Кодексу України передбачають конкретні строки за гратами через погрози на адресу депутатів та журналістів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить