Menu
nul

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха взяв участь у віншуванні ветеранів Великої Вітчизняної війни Свеси та Орлівки

Сьогодні, 8 травня, у День пам'яті та примирення, напередодні Дня Перемоги, у Свеському Палаці культури, відбулися урочистості, присвячені останнім ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Слід відзначити, що з чотирьох свесян, живих солдатів другої світової, до зали Палацу змогли прийти двоє – Олександр Павлович Лямін, голова селищної спілки ветеранів,

та його побратим, Степан Петрович Нечипоренко.

Наш депутат, Костянтин Товстуха, земно вклонився визволителям світу від фашизму, і закликав присутніх берегти ветеранів від усіх напастей, передавати з роду в рід естафету пам’яті про подвиг наших батьків, дідів, прадідів.

Костянтин Олександрович кожному з ветеранів вручив подарунки до Дня Перемоги.

Олександр Павлович Лямін у своєму виступі відзначив, що це, мабуть, і на краще, що в залі присутня переважно учнівська молодь. Вони запам’ятають останніх солдатів війни. А Степан Петрович Нечипоренко, з притаманним нестаріючим ветеранам завзяттям, прочитав зі сцени свої власні вірші про буремні воєнні роки.

Свою вдячність ветеранам висловили зі сцени Свеський селищний голова Юрій Філонов,

начальник відділення прикордонного сектору «Свеса» Анатолій Венгер.

Незабутній концерт подарували ветеранам та глядачам юні учасники художньої самодіяльності Палацу культури.

Після концерту всі мали змогу подивитися художній фільм «У бій ідуть одні старики».

А Костянтин Товстуха, разом з Олександром Павловичем Ляміним відвідали солдата Вітчизняної війни Олексія Івановича Савченка, що живе на мальовничій околиці Свеси, оточеній столітніми дубами. Напередодні ветеранові виповнився 91 рік.

Костянтин Олександрович вручив подарунки солдатові з нагоди Дня народження та Дня Перемоги і побажав йому міцного здоров’я.

Наш депутат Костянтин Товстуха вручив подарунки до Великого свята і землякові, ветерану війни, мешканцю Орлівки Федорові Івановичу Стеценку:

- Ми, діти Ваші, онуки, ніколи не забудемо про Ваш подвиг, шановні ветерани, ми будемо завжди  пам’ятати, кому зобов’язані життям, мирним небом над головою! Бережи вас Господь!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить