Menu
nul

Нещодавно команда Ямпільського клубу «Самурай» на чолі з тренером Ігорем Кучером приймала участь у трьох значущих національних змаганнях, де юні спортсмени вкотре показали високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Чемпіонат України з карате skif, що проходив у Київському політехнічному інституті, зустрів близько 700 учасників з усіх регіонів країни.

Юнаки та дівчата клубу «Самурай» у напружених поєдинках показали найкращі результати, ставши чемпіонами у своїй віковій категорії: Кучер Ігор 2-е місце категорія 18+, Конюхов Ілля 2-е місце категорія 14-15 років, Кожедуб Олександр 2-е місце категорія 10-11 років, а також молодша команда хлопців 8-9 років зайняла 3-е місце та старша команда дівчат «Kucher Team» стали чемпіонами України.

Ще двома важливими бронзовими нагородами поповнила скарбничку каратистів Главатчук Діана. Спортсменка брала участь у наймасштабнішому міжнародному турніру в Україні з карате wkf, що проходив в місті Львів, в категорії 16-17 років та у Всеукраїнській гімназіаді з карате, де змагаються збірні областей в категоріях «кадети, юніори».

На рахунку клубу «Самурай» в найпрестижніших змаганнях з карате в Україні три золоті, три срібні та п’ять бронзових медалей.