Menu
nul

 

Три педагогічні колективи Ямпільщини звернулися по допомогу до депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи.

За майже три роки депутатської каденції Костянтина Олександровича, головними пріорітетом у його діяльності були запити освітніх та лікарняних закладів Ямпільського району.

80 з лишком відсотків коштів депутатського фонду Костянтин Олександрович розподіляє на потреби шкіл та лікарень. Він всі сили спрямовує на те, щоб у скрутний для освітян та медиків час, вони мали хоч якусь фінансову, і потужну юридичну, моральну підтримку.

Нема в районі навчального, медичного закладу де б регулярно не бував, не цікавився станом справ наш депутат.

Можливо саме тому, що слово його завжди підтримується ділом, до Костянтина Товстухи люди звертаються, як до земляка, політика, котрий вислухає і прийме єдине правильне рішення.

Три педагогічні колективи Ямпільщини, Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 та Воздвиженський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, звернулися до нашого депутата по допомогу.

 

У ліцеї вже зараз мають 35 заяв від батьків завтрашніх першочків, котрим вчитися у новій українській школі. А вимоги до облаштування 1 класів наступного навчального року - дуже високі.

Учні Свеської спеціалізованої школи № 1 вже давно насідають на дирекцію з проханнями придбати сучасну музичну апаратуру, щоб мати можливість організовувати і проводити на високому рівні концерти, позаурочні заходи, розвивати свої таланти. 

А Воздвиженські школярі вимушені у час cуцільної  комп’ютеризації юрмитися по троє навколо одного комп’ютера…

Як повідомив депутат Сумської обласної ради Костянтин Олександрович Товстуха, всі звернення ретельно  вивчені.

Прохання педагогів, батьків, найближчим часом будуть задоволені.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить