Menu
nul

Держава, запевненнями найвищих посадовців, у тому числі Міністра освіти, гарантувала вчителям у 2018 році значні підвищення зарплати. При цьому наполягала, що кошти в бюджеті є.

Насправді ж, як показує практика, не всюди освітяни відчули на собі турботу про їх добробут. Зокрема, педагоги Ямпільщини, на відміну від своїх колег по області, отримують найменші надбавки за престижність професії.

27 березня «Сотня» публікувала відповідь очільника Сумської області Миколи Клочка на звернення депутата обласної ради Костянтина Товстухи, в якій губернатор на цифрах доводив, що гроші в районі на виплату гідних зарплат вчителям є.

Щоправда, Микола Олексійович підкреслював, кошти на підвищення зарплат вчителям та медикам районній владі слід шукати «у власній кишені», тобто – у місцевому бюджеті. Сподіватися на державне фінансування марно.

Наш депутат, Костянтин Товстуха, виходячи з відповіді на його запит голови Сумської ОДА, спрямував звернення до голови Ямпільської райдержадміністрації Ірини Панченко.

На звернення нашого депутата, у визначені Законом строки, надійшла відповідь від очільниці району І.А. Панченко:

Відповідь Ірини Анатоліївни можна прокоментувати виразом, що став крилатим: «Грошей нема, та ви тримайтесь!».

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха запевняє освітян та медиків Ямпільщини:

«Боротьба за справедливість у нарахуванні зарплатні триває. І триватиме доти, доки не переможе в цій справі здоровий глузд!»

Комментарии  

0 # ЮрийВасильевич 10.04.2018 08:20
Эти уроды уже всех достали !!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить