Menu
nul

На базі Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас» у межах реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

У заході брали участь 15 дітей з 11 навчально-виховних закладів району. У виступах учасники конференції представили результати пошукової, благодійної та волонтерської роботи, розкриваючи героїчний поступ наших земляків у сучасному військовому протистоянні на сході країни.

Велику увагу учасники конференції приділили вшануванню пам’яті загиблих героїв АТО. За рішенням журі, І місце посів Савчук Богдан, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Саме він буде представляти наш район на обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас» 22 березня.

Упродовж 2017-2018 навчального року учнівська молодь різних куточків Ямпільщини активно долучалася до допомоги бійцям «неоголошеної війни», плідно співпрацювала з волонтерськими та громадськими організаціями.

Робота у цьому напрямі була і залишається пріоритетною як для дітей, так і для педагогів. Пам’ять про наших героїв-захисників буде жити вічно!

Тож, Слава Україні –героям слава!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить