Menu
nul

Дружбівський військово-патріотичний клуб «Доблесть» відзначив 6 років з дня свого заснування.

На свято до вихованців клубу завітали голова районної ради Ольга Губар, голова райдержадміністрації Ірина Панченко, голова Дружбівської міської ради Євген Харитонов та колектив клубу «Мужність» з м. Глухів, повідомляється на сайті Ямпільської районної ради.

Ольга Губар відмітила велику роль клубу у вихованні всебічно розвиненої особистості, формуванні почуття патріотизму у підростаючого покоління та любові до Батьківщини, сприянні розвитку фізичної культури і спорту і нагородила клуб «Доблесть» грамотою районної ради.

Народний депутат України Андрій Деркач також не залишив поза увагою даний захід та передав подарунки вихованцям клубу - боксерські перчатки.

І вже традиційно головною подією свята стали змагання. Хлопці й дівчата змагалися, хто швидше і якісніше збере зброю, стріляли на влучність з пневматичної гвинтівки, підтягувалися на перекладині.

Переможці були нагороджені призами і теплими оваціями. А переможених не було, тому що свято пройшло в дусі братського суперництва справжніх друзів і однодумців!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить